Podstawa słupa kotwa do betonu typ U - PS | 75 mm | Srebrny - Cynk galwaniczny





1/5
| Typ gniazda | Typ U |
| CE | ETA 20/1044 |
| Symbol | PS 75U |
| Model | PS |
| Grubość materiału - gniazdo | 4 mm |
| Szerokość słupa [mm] | 75 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 324 mm |
| Średnica | 18 mm |
| Długość [mm] | 76 mm |
| Kolor | Srebrny - cynk galwaniczny |
| Szerokość [mm] | 60 mm |
| Wysokość [mm] | 124 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235; B500B |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø11 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 4800755 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |