Podstawa słupa kotwa do betonu typ U lekka - PSL |100 mm | Srebrny




1/4
| Typ gniazda | Typ U |
| CE | ETA 24/0873 |
| Symbol | PSL 100U |
| Model | PSL |
| Grubość materiału - gniazdo | 4 mm |
| Średnica rury / pręta [mm] | ø16 |
| Szerokość słupa [mm] | 100 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 305 mm |
| Długość [mm] | 101 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 40 mm |
| Wysokość [mm] | 100 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235; B500B |
| Otwory okrągłe [mm] | 8 x ø7; 2 x ø9 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk ogniowy |
| Numer artykułu | 4918 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |