Podstawa słupa kotwa do betonu płaska - PPS | 80-90 mm
5.02 opinie




1/4
Wybierz inny wariant
Szerokość słupa [mm]
Duża ilość
11
,80 złbrutto
Dostawa jutro
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Typ gniazda | Typ płaski |
| CE | ETA 24/0873 |
| Symbol | PPS 80 |
| Otwory podłużne [mm] | 4 x ø6/4 |
| Model | PPS |
| Grubość materiału - gniazdo | 3 mm |
| Średnica rury / pręta [mm] | ø18 |
| Szerokość słupa [mm] | 80; 90 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 202 mm |
| Długość [mm] | 80 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 80 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235; B500B |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø11 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 4884080 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |