Mocowanie huśtawki z obejmą kwadratową - MHK | 90 mm mm | Złoty


1/2
| Model | MHK |
| Symbol | MHK 90 |
| Typ | Kwadratowy |
| Szerokość słupa [mm] | 90 mm |
| Kolor | Złoty |
| Szerokość [mm] | 90 mm |
| Grubość blachy | 3 mm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Otwory okrągłe [mm] | 1 x ø10 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8859 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |