Łącznik narożny do stojaka na drewno - SEK 1 | 75x158x160 | czarny


1/2
Wybierz inny wariant
Szerokość słupa [mm]
Duża ilość
59
,99 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Model | SEK |
| Symbol | SEK 2 |
| Szerokość słupa [mm] | 70 mm |
| Długość [mm] | 158 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 71 mm |
| Wysokość [mm] | 158 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DX51D |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø6 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 960629 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |