Łącznik narożny do stojaka na drewno kominkowe - SEK 1 | 65x118x100 | czarny
Wybierz inny wariant
Szerokość słupa [mm]
Duża ilość
24
,99 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Model | SEV |
| Symbol | SEV 1 |
| Szerokość słupa [mm] | 40 x 60 mm, 60 x 80 mm |
| Długość [mm] | 335 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 100 mm |
| Wysokość [mm] | 150 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 18 x ø10,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 9600627 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |