Zawias z zamknięciem kryty - ZWK | Czarny | 105 mm



1/3
| Symbol | ZWK 105 |
| Model | ZWK |
| Długość [mm] | 105 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 40 mm |
| Grubość blachy | 1,8 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 8 x ø4,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 87412 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |