Zawias z zamknięciem bramkowy pasowy - ZZB | Złoty | 250 mm
5.01 opinia


1/2
| Symbol | ZZB 250 |
| Model | ZZB |
| Długość [mm] | 250 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 35 mm |
| Długość ramienia mocującego (b) | 95 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory kwadratowe [mm] | 1 x ☐7 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø6 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8732 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |
Opinie
5.0
1 opinia5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Zawias z zamknięciem bramkowy pasowy - ZZB | Złoty | 200 mm
5.0
Tomasz
11.06.2025
Opinia potwierdzona zakupem