Zawias ozdobny z zamknięciem - ZOZ | Złoty | 125 mm



1/3
| Symbol | ZOZ 125 |
| Model | ZOZ |
| Długość [mm] | 125 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 30 mm |
| Długość ramienia mocującego (b) | 40 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 7945636 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |