Zawias bramkowy ozdobny z zamknięciem - ZBZ | Złoty | 100 mm



1/3
| Symbol | ZBZ 100 |
| Model | ZBZ |
| Długość [mm] | 100 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 130 mm |
| Długość ramienia mocującego (b) | 35 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory kwadratowe [mm] | 1 x ☐7 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 810816 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |