Zawias bramkowy ozdobny z zamknięciem - ZBZ | Czarny | 150 mm



1/3
| Symbol | ZBZ 150 |
| Model | ZBZ |
| Długość [mm] | 150 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 170 mm |
| Długość ramienia mocującego (b) | 50 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory kwadratowe [mm] | 1 x ☐7 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny + malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 810822 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |