Zasuwka zamknięcie z ryglem prostym do furtek - WZTW | Złoty | 120 mm



1/3
| Model | WZTW |
| Symbol | WZTW 120 |
| Długość [mm] | 120 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 45 mm |
| Grubość blachy | 1 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 8 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8553 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |