Zasuwka zamknięcie z ryglem prostym do furtek - WPS | Czarny | 300 mm



1/3
| Model | WPS |
| Symbol | WPS 300 |
| Długość [mm] | 300 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 41 mm |
| Grubość blachy | 1,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny + malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 86572 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |