Zasuwka zamknięcie z ryglem prostym do furtek czarna - WZD | Czarny | 140 mm



1/3
| Model | WZD |
| Symbol | WZD 140 |
| Długość [mm] | 140 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 46 mm |
| Grubość blachy | 1 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 8 x ø3 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 850813 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |