Zasuwka zamknięcie z ryglem okrągłym do furtek - WRO | Srebrny | 70 mm



1/3
| Model | WRO |
| Symbol | WRO 70 |
| Długość [mm] | 70 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość [mm] | 50 mm |
| Grubość blachy | 1 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 85624 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |