Zasuwka zamknięcie z ryglem okrągłym do furtek - WOK | Złoty | 100 mm



1/3
| Model | WOK |
| Symbol | WOK 100 |
| Długość [mm] | 100 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 58 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø6 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 850821 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |