Zasuwka zamknięcie na kłódkę z ryglem prostym do furtek - WZP | Srebrny | 140 mm



1/3
| Model | WZP |
| Symbol | WZP 140 |
| Długość [mm] | 140 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość [mm] | 55 mm |
| Grubość blachy | 5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 8 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 85344 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |