Zasuwka ryglowa okrągła do furtki bramy - WRG | Złoty | 135 mm


1/2
| Model | WRG |
| Symbol | WRG 100 |
| Długość [mm] | 48 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 135 mm |
| Grubość blachy | 1,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 8 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8630 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |