Zasuwka okrągła do bramy - WOT | Czarny | 600 mm

1/1
| Model | WOT |
| Symbol | WOT 600 |
| Długość [mm] | 41 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 600 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø6 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 8508322 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |