Zasuwka nierdzewna INOX do furtki i bramy - WZK | Srebrny | 52 mm


1/2
| Model | WZK |
| Symbol | WZK 60 |
| Przekrój rygla | 3,5 mm |
| Długość [mm] | 52 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość [mm] | 61 mm |
| Grubość blachy | 3,5 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna INOX |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu | 850852 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |