Zasuwka do bramy i furtki zamknięcie - WOG | Czarny | 80 mm


1/2
| Model | WOG |
| Symbol | WOG 80 |
| Przekrój rygla | 3,5 mm |
| Długość [mm] | 80 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 60 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny + malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 86122 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |