Zasuwa ciężka z ryglem okrągłym do bramy furtki - WCW | Czarny | 340 mm



1/3
| Model | WCW |
| Symbol | WCW 340 |
| Przekrój rygla | Ø16 |
| Długość [mm] | 340 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 145 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 13 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny + malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 86592 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |