Zasuwa ciężka ozdobna z ryglem płaskim do bramy furtki - WCZ | Złoty | 250 mm



1/3
| Model | WCZ |
| Symbol | WCZ 250 |
| Przekrój rygla | Ø16 |
| Długość [mm] | 250 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 200 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory kwadratowe [mm] | 6 x ☐7 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø7 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8652 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |