Zamknięcie wrzeciądz z drutu - ZWD | Czarny | 105 mm



1/3
| Symbol | ZWD 105 |
| Model | ZWD |
| Długość [mm] | 105 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 35 mm |
| Grubość blachy | 1,4 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 7 x ø4 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 87402 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |