Zamek zapadka do drzwi - WHZ | Czarny | 72 mm



1/3
| Typ | Prawy |
| Model | WHZ |
| Symbol | WHZ 72 P |
| Odsadzenie [mm] (e) | 34 mm |
| Długość [mm] | 50 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 20 mm |
| Wysokość [mm] | 72 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 883842 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |