Zamek wiejski do bramy retro stalowy prawy - WHW | Czarny | 100 mm





1/5
| Typ | Prawy |
| Model | WHW |
| Symbol | WHW 100 P |
| Odsadzenie [mm] (e) | 65 mm |
| Długość [mm] | 100 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 40 mm |
| Wysokość [mm] | 60 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 883846 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |