Zamek na klucz składany do furtki - WHK | Czarny | 95 mm




1/4
| Model | WHK |
| Symbol | WHK 1 |
| Długość [mm] | 95 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 30 mm |
| Grubość blachy | 1,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 7 x ø4 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 883811 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |