Wrzeciądz obrotowy - ZWPO | Czarny | 263 mm



1/3
| Typ | Obrotowy |
| Symbol | ZWPO 270 |
| Model | ZWPO |
| Długość [mm] | 263 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 55 mm |
| Grubość blachy | 4 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 8 x ø6 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 87431 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |