Uchwyt uniwersalny metalowy do bramki furtki mebli - UN | Srebrny | 165 mm

1/1
| Model | UN |
| Symbol | UN 160 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 35 mm |
| Długość [mm] | 20 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość [mm] | 165 mm |
| Grubość blachy | 4 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 88402 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |