Uchwyt skrzyniowy - US | Czarny | 90 mm


1/2
| Model | US |
| Symbol | US 90 |
| Długość [mm] | 90 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 70 mm |
| Grubość blachy | 1,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x Ø6 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny + malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 88313 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |