Uchwyt flagi metalowy pojedynczy - UF | Złoty | 70 mm


1/2
Wybierz inny wariant
Duża ilość
9
,49 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Typ | Pojedynczy |
| Model | UF |
| Symbol | UF 1 |
| Grubość materiału - podstawa | 3 mm |
| Średnica | 26 mm |
| Długość [mm] | 70 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 110 mm |
| Grubość blachy | 1,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 3 x ø6,2 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8847 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |