Sprężyna do zamykania furtki - WHF | Czarny | 22 mm


1/2
| Model | WHF |
| Symbol | WHF 280 |
| Przekrój rygla | Ø4 |
| Długość [mm] | 22 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 280 mm |
| Grubość blachy | 3 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 8838212 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |