Podstawa parasola okrągła stalowa z dokręceniem - PDP | do 38 mm | Srebrny
4.01 opinia



1/3
Duża ilość
33
,29 złbrutto
Dostawa jutro
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Typ gniazda | Typ okrągły |
| Symbol | PDP 100 |
| Model | PDP |
| Grubość materiału - gniazdo | 2 mm |
| Grubość materiału - podstawa | 5 mm |
| Średnica rury / pręta [mm] | M8 |
| Szerokość słupa [mm] | do 38 mm |
| Długość podstawy (g) | ø100 |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 105 mm |
| Długość [mm] | ø38 |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 2 x ø9 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 4840 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |
Opis
Podstawa parasola PDP to solidne rozwiązanie do montażu elementów pionowych, takich jak trzon parasola, w betonie. Wykonana z materiału S235 i pokryta cynkiem galwanicznym srebrnym, zapewnia odpowiednią ochronę przed korozją, idealna do użytku w suchych pomieszczeniach z możliwością narażenia na wilgoć. Wyposażona w śrubę "z uchem" M8, umożliwia łatwy montaż. Dzięki swojej trwałości i odporności na warunki atmosferyczne, jest odpowiednia do różnych konstrukcji ogrodowych.