Hak huśtawkowy mocowanie uchwyt stalowy - MHM 8x200 mm

1/1
| Model | MHM |
| Symbol | MHM 8x200 |
| Średnica | 8 mm |
| Długość [mm] | 200 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 886814 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |
Darmowa dostawa od 200 zł
Darmowa dostawa od 200 zł

| Model | MHM |
| Symbol | MHM 8x200 |
| Średnica | 8 mm |
| Długość [mm] | 200 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 886814 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |
W dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00
Odpowiedź w ciągu 1 godziny
Chcesz być na bieżąco?
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z Polityką Prywatności
Zacznij wpisywać frazę a nasz mechanizm rekomendacjii podpowie Ci Jakiego produktu możesz szukać