Daszek na słupek kwadratowy - DK | 70x70 mm | czarny


1/2
| Typ gniazda | Typ kwadratowy |
| Typ | Płaski |
| Model | DK |
| Symbol | DK 70 |
| Szerokość słupa [mm] | 70 mm |
| Długość [mm] | 70 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 70 mm |
| Grubość blachy | 1 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 2 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 49852 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |