Zawias z zamknięciem bramkowy - ZZBR | Złoty | 100 mm
5.02 opinie



1/3
Duża ilość
8
,69 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Symbol | ZZBR 150 |
| Model | ZZBR |
| Długość [mm] | 100 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 100 mm |
| Długość ramienia mocującego (b) | 50 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory kwadratowe [mm] | 1 x ☐9 |
| Otwory okrągłe [mm] | 8 x ø4 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8711 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |
Opinie
5.0
2 opinie5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Zawias z zamknięciem bramkowy - ZZBR | Złoty | 100 mm
5.0
Tomasz
2.04.2026
Opinia potwierdzona zakupem
Zawias z zamknięciem bramkowy - ZZBR | Złoty | 100 mm
5.0
Tomasz
2.04.2026
Opinia potwierdzona zakupem