Zatrzask samoblokujący do furtki bramy - WHG | Czarny | 48 mm


1/2
Duża ilość
12
,49 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Model | WHG |
| Symbol | WHG 50 |
| Przekrój rygla | Ø9,5 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 58 mm |
| Długość [mm] | 48 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 38 mm |
| Grubość blachy | 3 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 8838322 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |