Zasuwka do bramy i furtki zamknięcie - WZO | Czarny | 155 mm


1/2
Duża ilość
25
,79 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Model | WZO |
| Symbol | WZO 160 |
| Przekrój rygla | 4 mm |
| Długość [mm] | 155 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 50 mm |
| Grubość blachy | 4 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 7 x ø4,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny + malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 850841 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |