Zasuwka do bramy i furtki zamknięcie - WOGO | Czarny | 120 mm


1/2
Duża ilość
9
,99 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Model | WOGO |
| Symbol | WOGO 120 |
| Przekrój rygla | 3,5 mm |
| Długość [mm] | 120 mm |
| Kolor | Czarny |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny + malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 86142 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |