Zasuwka do bramy i furtki zamknięcie - WOG | Złoty | 120 mm


1/2
Duża ilość
7
,69 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Model | WOG |
| Symbol | WOG 120 |
| Przekrój rygla | 3,5 mm |
| Długość [mm] | 120 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 20 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8613 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |