Zamek zapadka do drzwi - WHU | czarny | 90 mm



1/3
Duża ilość
33
,09 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Model | WHU |
| Symbol | WHU 90 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 22 mm |
| Długość [mm] | 39 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 20 mm |
| Wysokość [mm] | 90 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 883844 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |