Zamek zapadka do drzwi - WHO | złoty | 72 mm


1/2
Duża ilość
7
,89 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Model | WHO |
| Symbol | WHO 72 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 50 mm |
| Długość [mm] | 72 mm |
| Kolor | Złoty |
| Szerokość [mm] | 16 mm |
| Wysokość [mm] | 34 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 883841 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |