Samozamykacz zamykacz domykacz ogrodowy do furtki bramy - WHD | Czarny | 120 mm


1/2
Duża ilość
27
,99 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Model | WHD |
| Symbol | WHD 1 |
| Przekrój rygla | Ø8 |
| Długość [mm] | 120 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 115 mm |
| Długość ramienia mocującego (b) | 30 mm |
| Grubość blachy | 4 mm |
| Materiał | ZnAl |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø4 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 883831 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |