Rygiel pionowy zamykacz do bramy furtki - WRZ | Czarny | 410 mm

1/1
Duża ilość
26
,69 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Symbol | WRZ 410 |
| Model | WRZ |
| Długość [mm] | 55 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 410 mm |
| Grubość blachy | 3 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 10 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 8641921 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |