Rygiel pionowy zamykacz do bramy furtki - WRB | Czarny | 210 mm


1/2
Duża ilość
36
,39 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Symbol | WRB 210 |
| Model | WRB |
| Długość [mm] | 52 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 210 mm |
| Grubość blachy | 2,3 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 8 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 8641901 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |