Rygiel pionowy z uchem zamykacz do bramy furtki - WRU | Czarny | 55 mm

1/1
Duża ilość
31
,79 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Model | WRU |
| Symbol | WRU 330 |
| Długość [mm] | 55 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 330 mm |
| Grubość blachy | 3 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 10 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 8641911 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |