Puszka do zamka do drzwi - WHUP | Stal | 90 mm


1/2
Duża ilość
27
,19 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Model | WHUP |
| Symbol | WHUP 90 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 22 mm |
| Długość [mm] | 42 mm |
| Kolor | Stal |
| Szerokość [mm] | 26 mm |
| Wysokość [mm] | 90 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Film olejowy |
| Numer artykułu | 883845 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |