Łącznik płotu panelowego - OP | 30x38x30 mm | złoty


1/2
Duża ilość
4
,49 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Typ gniazda | Typ L |
| Długość gwintu | 45 mm |
| Model | OP |
| Symbol | OP |
| Średnica | 8 mm |
| Długość [mm] | 30 mm |
| Kolor | Złoty |
| Szerokość [mm] | 30 mm |
| Wysokość [mm] | 38 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 2 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 4625 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |