Zamek na klucz składany do furtki - WHK | Czarny | 140 mm




1/4
| Model | WHK |
| Symbol | WHK 2 |
| Długość [mm] | 140 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 40 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 7 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 883812 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |