Podstawa słupa kotwa przykręcana otwarta z regulacją - PSD DX | 45 mm | Srebrny
5.01 opinia





1/5
| Grubość materiału - gniazdo | 1,5 mm |
| CE | ETA 20/1044 |
| Typ gniazda | Typ C |
| Symbol | PSP DX 45 |
| Otwory podłużne [mm] | 2 x ø7/33 |
| Model | PSP DX |
| Szerokość słupa [mm] | 45 mm |
| Szerokość podstawy (g) | 69 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 102 mm |
| Długość podstawy (g) | 102 mm |
| Długość [mm] | 46 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 41 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DX51D |
| Otwory okrągłe [mm] | 2 x ø7; 3 x ø12 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk ogniowy |
| Numer artykułu | 4851 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |